Dekorasyon

Canlı Sıva Yaptıranların Yorumları ve Fikirleri

Canlı sıva yaptıranların yorumları, ürünü daha öncesinde duvarına, tavanına uygulamayı düşünen ama buna cesaret edemeyen müşterilerin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Uygulaması öncesi ve sonrası müşteri yorumlarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Canlı sıva çeşitleri, evini, ofisini, işyerini ya da diğer yaşam alanlarını renklendirmek ve yalıtım yapmak isteyen kişiler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Yalıtım malzemesi değildir.

Canlı sıva türleri, duvar boyalarının içeriğinde kullanılan tüm kimyasal içerikler bulunmaktadır. Canlı sıva fiyatları uygun olduğu için çok sık tercih edilmektedir. Müşteri yorumlarını dikkate alarak duvar kağıdının üzerine uygulamanızı önermiyoruz. İpek sıva, yaprak sıva ve Japon sıva olarak adlandırılan tüm bu ürünler canlı sıva malzemesi ile aynıdır.

Canlı ipek sıva, evinin ya da diğer yaşam alanlarının duvarlarını boyamak isteyen kişiler tarafından tercih edilen boya çeşitlerinden biridir. Ventrawall olarak biz canlı ipek sıva uygulamasını önermiyoruz. Onun yerine çok daha kaliteli olan doğal boya ve tamamen pamuktan üretilen Ventrawall ile ev dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Pamuk sıva doğal boya kullanılarak üretilmektedir. Kimyasal boyalardan farklıdır.

İlginizi Çekebilir: Yatak Odası Duvar Boyası Renklerinin En İyileri

Canlı Sıva Zararları Nelerdir?

Canlı sıva zararları, yaşam alanlarını renklendirmek için ilgili boya türünü, yaptıranların yorumlarını dikkate alarak duvarına uygulayan kişiler tarafından sık sık merak edilmektedir.

Canlı Sıva Yaptıranların Yorumları
Sinem Hanım Canlı Sıva Yaptırmanızı Önermiyor. Onun yerine Pamuk Sıva tercih ediyor.

Dilerseniz canlı sıva yaptıran kullanıcıların yorumlarına göz atalım;

  • Kapatıcı özelliği oldukça düşüktür. Bu nedenle koyu renkten açık renge geçiş yapılacağı durumlarda, boya işlemlerinin birkaç kez tekrarlanması gerekmektedir.
  • Boyama alanı, diğer boya çeşitlerine göre oldukça dardır.
  • Yangına karşı dirençli değildir. Olası bir yangın durumunda içeriğinde ki kimyasal, zehirli gazlar zehirler.
  • Pamuk sıva malzemesi gibi ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlamaz.
  • Tamir edilemez. Pamuk sıva tamir edilebilir.
  • Küf ve nem oluşumunu engellemez. Leke tutar, silinemez.
  • Uygulama öncesi astar gerektirir.
  • Her yüzeye uygulanamaz. Pamuk sıva her yüzeye uygulanır.

Canlı Sıva Kullanıcı Yorumları

Canlı sıva kullanıcı yorumlarını dikkate alarak uygulama yapmanızı önermiyoruz. Canlı sıva, kimyasal madde içerdiği gibi yangına dayanaksız bir malzemeden üretilmiştir. Canlı sıva ve İpek Sıva ürünlerini aynı üründür. Videoda göreceğiniz üzere canlı sıva kalitesiz malzemeden üretilmiştir. Videodaki kullanıcı bu ürünü bir daha uygulamayacağını söylemektedir. Pamuk Sıva gerçekten %100 pamuktan kanserojen madde içermeyen doğal boyadır. Pamuk Duvar Kağıdı, Pamuk Duvar Boyası olarak da isimlendirilmektedir.

Alptuğ

Merhaba, ben içerik dünyasından Alptuğ, Dekorasyon ve yaşam tarzından etkilenen bir içerik yazarıyım. Doğru içeriği doğru kişilere ulaşmasına yardımcı olurum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu