DekorasyonHaber

Ventrawall’den Yeni Duvar Boyası Kombini! 2K-CO2

Duvar boyası ya da duvar kağıdında kararsız kalanları mutlu eden Ventrawall, şimdi de duvar renginde bir türlü seçim yapamayanların işlerini kolaylaştıracak bir kombini; 2K-CO2 Pamuk Duvar Kaplama’yı piyasaya süreceğini duyurdu.

İç tasarım ve renk uzmanlarının bir araya gelerek çıkartacakları bu özel kombine renk; Kırmızı ve Krem tonlarını bir araya gelmesiyle muhteşem bir uyum sağlayacak. Ön çalışmaların bittiğini söyleyen Ventrawall yöneticileri, iç cephe duvar yüzeylerine uyum testleri ardından her üründe olduğu gibi ses, yalıtım ve hijyen denemelerinden geçirileceğini bildirdi.

Bu testlerden geçen duvar kaplama ürünleri haşere, böcek ve virüslere karşı doğal yapısına ek özel mineraller ile destekleniyor, böylece pH değeri dengeleniyor. Bu da hiçbir zararlının duvarlarınızda barınmayacağının bir kanıtı.

Dekoratif görünümünün arkasında yatan teknolojinin herkes tarafından bilinmediğini söyleyen Ventrawall yöneticileri, müşterilerinin bu özellikler hakkında bilgi sahibi oldukça kendilerini daha güvende hissettiklerini gözlemlemiş. Bu nedenle “her ortamda duvar boyası yada duvar kağıdına göre en iyi alternatifin %100 doğal yapısıyla Ventrawall duvar kaplama sıvası olduğunu vurgulamaktan çekinmiyoruz” ifadesini kullandılar.

Krem ve Kırmızı Duvarlarınızda Hiç Bu Kadar Güzel Durmamıştı

Yeni duvar boyası kırmızı ve krem tonlarının birleşiminden oluşan 2K-CO2 sıcak renkler ile dinlendirici bir ortam yaratmayı hedefliyor, Uygun mobilyalar ile kullanıldığında, uygulanan alanlarda harika sonuçlar kaçınılmaz.

ventrawall yeni 2k c02

Ventrawall bu ürününün kısa sürede popüler olacağı ve yalnızca iç cephe ev duvarları değil ofis, restoran, mağaza ve butikler aynı zamanda yeme içme sektöründe de kısa sürede ilgi çekeceğini düşündüklerini bildirildi.

ventrawall reklam gorseli

Duvar Boyası Fiyatı Ne Kadar?

2K-CO2 Pamuk Duvar Kaplama Ürününün fiyatı konusunda net bir açıklama yapılmamasına rağmen, kullanıcıların bu duvar boyasını alt fiyattan satın alabileceklerini söyleyen Ventrawall yönetimi, müşterilerinin duvar boyası fiyatı konusunda memnun kalacaklarını dile getirdi.

İç cephe duvar boyası, sanıldığı kadar kolay bir işlem olmadığı için kişilerin kendi uygulaması biraz zor olabilir. Bu yüzden Ventrawall üreticileri, tamamen doğal içerikli bir duvar boyası üreterek kişilerin hem kendisi, hem de ailesiyle birlikte uygulayabileceği bir dekorasyon ürünü tasarladıklarını belirttiler.

Ventrawall’in Özellikleri Nedir?

Ventrawall’in %100 pamuktan üretildiğinden bahsetmiştik. Diğer duvar boyası ya da duvar kağıdı işlemlerine göre, hiçbir kimyasal, kanserojen ya da alerjik madde içermez. Bileşeni tiner ya da yapışkan değil, sudur! Bu yüzden çıplak elle uygulanabilir.

Geleneksel duvar boyaları insan sağlığına karşı ciddi problemler yaratır. Çocuklarınızın sağlığını ne kadar önemsediğinizi, her gün en doğal ürünler içeren yemekler hazırladığınızı biliyoruz. Evinize uyguladığınız duvar boyaları, geri dönülemeyecek sağlık sorunlarına yol açabilir.

Sağlığın dekorasyonla buluştuğu Ventrawall’i kullanarak, en güzel anılarınızı biriktirdiğiniz evinizi doğallıkla yenileyebilirsiniz.

Hem Dekorasyon Yapın, Hem Yalıtım Yapın

Ventrawall ürünlerinin tartışmasız en çok tercih edilme sebeplerinden bir diğeri, %80 ısı yalıtımı ve %60 ses yalıtımı özelliği olmasıdır. Kış ayları sizin için çok çetin geçiyor, yaz ayları da bunaltıcı sıcakların etkisini fazlasıyla hissediyor olabilirsiniz. Ventrawall ile tüm gün oda sıcaklığını dengelemek için yakıt, elektrik ve para harcamanıza gerek kalmadan ortamın ısısını dengeleyebilirsiniz.

Kokusuz, Darbeye Dayanıklı Bir Dekorasyon

Kokusuz olan Ventrawall ürünleri aynı zamanda toz tutmaz. Böylece, kirlenmeden uzun süre kullanılabilir. Darbeye karşı dayanıklıdır ve olası bir darbe sonucu sadece yüzeyi ıslatarak plastik mala yardımıyla darbe alan yeri kolayca tamir edebilirsiniz.

Tehlikelere Karşı Sizi Korur

Antistatik özelliği sayesinde elektrik iletkenliğini anında durdurarak uygulanan alanda güvenliği maksimuma çıkarır. Olası bir yangında yanmaz özelliği sayesinde ateşe tutulmaz, yangını iletmez.

Rutubet Sorununuzu Bir Günde Çözün

Uygulayacağınız tavan ya da duvar yüzeyinde nem, rutubet, küf ve mantar gibi problemler varsa Ventrawall ile bunu önleyebilirsiniz. Her yüzeye astar, sıva gibi ön hazırlıklara gerek kalmadan doğrudan uygulanır. Nem ve rutubet tutmaz, ekonomik yolla bu sorunu iyileştirmenizi sağlar.

Değişikliğin En Mantıklı Yolu

Duvar çatlaklarına astar ya da sıva çekmeden dolan Ventrawall ürünleri, duvarınızda bir kalkan görevi görerek dış darbelere karşı korur. Uyguladığınız alanda bir süre sonra değişiklik yapmak isterseniz, Ventrawall’i söküp başka bir odaya uygulayabilirsiniz. Ventrawall uygulanmış bir yüzeyin üzerine ürünü sökmeden tekrar uygulama yapabilirsiniz.

Selim

İşletme mezunu olan selim aslan, 5 senedir firma ve web sitelerine e-ticaret, google, seo ve dijital pazarlama üzerine danışmanlık verip içerik üreticiliği yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu