DekorasyonGenel

Alarmlar Yeni Ürün İçin Çalıyor! Ventrawall 3K-BBRB ile Tanışın!

Kırmızı alarm verildi, Ventrawall yeni üçlü kombini olan 3K-BBRB‘i çıkardı! Yeni ürün ile tanıştınız mı?

Ventrawall’i Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz?

Kısaca Ventrawall’i tanıyalım mı? Dünyada uluslararası standartlarda üretimin dışına çıkıp, mekanları sağlıkla yenilemeyi kendisine misyon edinmiş ve bunun için %100 pamuk teknolojisini dekorasyona taşımış bir markadır Ventrawall. Hiçbir kimyasal maddeyi, kanserojen maddeyi ya da alerjik maddeyi içinde barındırmaz; yani prensiplerinden asla ödün vermez!

Sağlık Denince Başka Kimsenin Adı Geçmez!

Bahsettiğimiz gibi, tamamen sağlıklı bir değişimi hedefleyen Ventrawall Pamuk Sıva; ofisinizi, evinizi, restoranınızı, kısacası dilediğiniz her yerin iç cephesini kolay ve hızlı şekilde yenilemenizi sağlıyor! Benzersiz renk seçenekleri yüzünden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, çünkü her rengi kendine has bir güzellik taşıyor!

Peki, hiçbir kimyasal madde içermeyen bu ürün nasıl olur da bu kadar renk seçeneğine sahip olur, hiç düşündünüz mü? Tüm ürünler, renklerini doğada bulunan maddelerden alır! Güzel bir gülün rengini beğendiyseniz, neden evinizde onu görmeyesiniz ki? Ya da gökyüzündeki bulutların dansından etkilendiyseniz, kombine renkler ile aynı etkiyi neden elde edemeyesiniz ki?

Ventrawall ile Sessizlik Bir Başka Keyifli!

3k bbrb jpg

Peki, sadece duvar yenileyerek birden fazla özelliğe sahip olmak mı? Daha ne isteriz! Sokağın gürültüsünü, komşuların sesini unutun; yeni dekorasyonunuzun tadını çıkarın! Ventrawall, %60 ses yalıtımı özelliği sayesinde evinizde rahat ve sessizce vakit geçirmenizi sağlar. Şşş, artık evde konuştuklarınız sadece evde kalacak!

Elektrik Faturaları Bile Şaşkın!

Yaz sıcaklarında klimasız duramayanlar, sözümüz size! Salonda klima çalışırken mutfağa gitmek bazen tam bir işkence olabiliyor, değil mi? Kış soğuklarında peki, evde don tehlikesi geçirmek kim ister ki? Vücut ısımızı dengelemek için sabahtan akşama kadar elektrik yakıyor, bunun da bedelini kabaran elektrik faturalarıyla ödüyoruz; değil mi?

Elektrik faturalarını düşürmek için her gün kullanmadığınız ürünleri fişten çekmek yerine, oda sıcaklığını dengeleyip tüm gün yakıt ya da enerji harcamama şansımız olsa keşke dediğinizi duyar gibiyiz! Bunun için Ventrawall’in tüm ürünlerine %80 ısı yalıtımı özelliğini koyduk. 2 mm kalınlığında uygulandığında ısı yalıtımı sağlar; eğer daha kalın uygularsanız bu oranı arttırabilirsiniz!

Kolayca Tamir Edilir!

Evinizde yaramaz çocuklarınız var ve duvarlara eşya mı fırlatıyor? Evinize yeni mobilya geldi ve yeni boyattığınız duvarlarınız mı çizildi? Duvar kağıdınız kalktı ve yerine yapışmıyor mu? Tamir edilemeyen bu gibi geleneksel duvar dekorasyonu ürünleri ile uğraşmaktan bıktınız mı?

Ventrawall eğer hasar görürse kolayca tamir edilebilir! Darbe alan yeri çevresinde bir daire oluşturacak şekilde ıslatın. Bunun için su dolu bir sprey şişesinden yardım alabilirsiniz. Islattığınız nokta tamamen yaş olunca 15 dakika pamuğun suyu iyice çekmesini bekleyin. Sonra darbe alan kısma doğru malayla ürünü birleştirin! Yeni gibi oldu, değil mi?

Böceksiz Alan Yarattık!

Tüm Ventrawall ürünlerinin pH derecesi 7’dir. pH 7, insan sağlığı için en önemli noktadır ve bu derecede böcekler barınamaz. Pamuk olması sizi korkutmasın, tasarımcılar tamamen sizi düşünerek hareket etti ve pH derecesini 7 yaparak böceklerin sevmeyeceği bir alan üretti!

Kirler Duvarlarınızdan Çok Uzakta!

Kirlenen duvarlar ne kadar gözünüze batıyor biliyoruz, çünkü biz de aynı şekilde düşünüyoruz! Bunun için tasarımcılarımız çalıştı ve kir tutmayan bir teknolojiyle tasarladıkları Ventrawall ürünlerini tasarladılar. Artık duvar silme derdi bitti, benzersiz tasarımın tadını çıkarma keyfi başladı!

Değişimin En Ekonomik Hali!

Günümüzde birçok şeyin fiyatının arttığı gibi, maalesef dekorasyon ve ev ürünlerinin de fiyatı arttı. Eğer duvarlarınızı yenilemek istiyor ve bunun için bir bütçe araştırması yapıyorsanız, duvar boyası fiyatlarını ve işçilik fiyatlarını görünce küçük bir şok yaşayabilirsiniz. Duvar kağıdı da aynı şekilde oldukça maliyetli bir yöntemdir.

Ventrawall saydığımız avantajların yanında aynı zamanda ekonomik oluşuyla da birçok iç mimar tarafından tercih ediliyor. Metrekaresi 8 TL’den başlayan ürün fiyatları ve geniş tasarım seçenekleriyle kendi zevkinize uygun ürünü bulmamanız işten bile değil.

Taşınabilir Desek?

Salon duvarlarınızın görüntüsünden sıkıldınız mı? Ventrawall uyguladığınız duvara su sıkıp sökerek dilediğiniz başka bir odanın duvarlarına kolayca uygulayabilirsiniz.

Rutubeti Engeller

Ventrawall’in tüm ürünleri rutubet, nem, küf gibi sorunlu yüzeylere astar, sıva gibi zahmetli ön hazırlıklara gerek kalmadan uygulanır. Rutubet sorununu direkt çözer.

Diğer bloglarımıza göz atmak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize ulaşmak, bilgi almak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu