DekorasyonEğitimGenel

Ventrawall’den Evinizi Yenilemenin En Kolay Yolu!

Ventrawall ile tanışmayanlar, size sesleniyoruz! BR02 rengi, bizimle tanışmanız için harika bir fırsat! İçinde saman parçaları bulunan BR02 ile konsept bir ev tasarlamak şimdi çok kolay!

Değişimin En Kolay Hali

Duvar yenilemenin ne kadar zahmetli ve maliyetli olduğundan bahsetmeli miyiz? Evinizi yenilerken tercih ettiğiniz duvar boyası ya da duvar kağıdı gibi ürünler, hem oldukça maliyetli hem de uygulama sonrasında büyük bir temizlik istediği için oldukça vakit alan işlemlerdir. Ayrıca, geleneksel duvar boyasının zararlarından bahsettiğimiz yazımızda ve duvar kağıdı uygulanan duvarı yenilemenin ne kadar zor olduğundan bahsettiğimiz yazımızda da görüldüğü gibi; bu tür işlemler sadece geçici çözümler sunarlar.

Ventrawall, sağlıklı değişim hareketini hedef alarak ev, otel, ofis vb. dilediğiniz her alanda kolay ve hızlı bir yenilik yapmanızı sağlıyor! Tüm ürünler %100 pamuktan üretilir ve hiçbir kimyasal, kanserojen ya da zararlı madde içermez. Tamamen sağlıklı olduğu için sizi kimyasal solumaya maruz bırakmıyor ve uzun vadede geleneksel duvar boyası ya da duvar kağıdı gibi işlemlerin zararlı etkilerinden korumuş oluyor.

Gürültü Sizden Çok Uzaklarda!

Sadece duvar yenileme ürünü değil, bir ürünle birden fazla özelliğe sahip olmanın en kolay yolu Ventrawall’den geçer! Komşularınızın gürültüsünü veya sokağın dayanılmaz araba sesini engellemenin yollarını hiç düşündünüz mü? Ya da çocuklarınızı insanların rahatsız olacağı konusunda uyarmak zorunda kalmamayı?

Ekran Resmi 2021 11 08 16.53.07

Ventrawall pamuk sıvalar, %60 ses yalıtımı özelliği sayesinde sokağın ve komşularınızın gürültüsünden uzak, ailenizle keyifli vakit geçireceğiniz bir alan sunar! Çocuklarınız diledikleri kadar gürültü yapsın, ses yalıtımı özellikleri sayesinde bırakın komşuları siz bile seslerini duymayacaksınız!

Elektrikten Tasarruf Edin!

Tüm bu özelliklerin yanı sıra %80 ısı yalıtımı özelliği sayesinde yazları çok sıcak, kışları da çok soğuk olan bölgelerde tüm gün yakıt ve enerji harcamanıza gerek kalmadan uygun oda sıcaklığına kavuşmanızı sağlar. Böylece hem para tasarrufu yaparsınız, hem de çevre kirliliğini önlemiş olursunuz!

Dilediğiniz Konsepti Oluşturun!

Videoda görüldüğü gibi, ürün tamamen pamuktan oluşur. İçinde bulunan saman parçaları, uygulandığı alanda kerpiç görüntüsü vererek doğayı çağrıştırır. Konsept restoran, otel vb. alanlarda uygulama yapıldığında, dekorasyonu benzersiz bir şekilde tamamlayarak zengin bir görüntü sunar.

Her Zaman Temiz ve Her Zaman Yeni Gibi!

Duvar boyalarının sürekli temizlik istemesi, duvar kağıtlarının da silinememesi gibi sorunlar Ventrawall ile geride kaldı! Uygulandığı tüm iç cephe duvar veya tavan yüzeylerinde kir tutmama özelliği sayesinde uzun süreli temiz bir kullanım sunar. Eğer çocuklarınız duvarı çizdilerse de hiç önemli değil! Çizilen yüzeye su dolu bir şişe yardımıyla su püskürterek ıslatın, hasarlı yeri elinizle kaldırın, boşlukları plastik mala yardımıyla kapatın! İşte bu kadar kolay!

Ona Zarar Veremezsiniz; Verseniz De Eskiye Döndürebilirsiniz!

Evinizde çok yaramaz çocuklarınız var ve duvarlara eşya mı fırlatıyor? Ventrawall ile dert değil! Darbe emici özelliği sayesinde gelecek tüm darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, tamir edilebilir olmasıyla da hasar oluşan yüzeye su dolu bir sprey şişesi yardımıyla su sıkıp plastik mala ile kapatırsanız görüntüyü yenileyebilirsiniz!

Sadece Su İle Birleşir!

Ekran Resmi 2021 11 08 16.53.38

BR02 rengi ve diğer tüm ürünler; geleneksel duvar boyası ya da duvar kağıdının aksine sadece su ile birleştirilerek hazırlanır. Bu sayede evinizi yenilemek, çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz keyifli bir aktiviteye dönüşmüş olur!

Dilediğiniz Her Alanda Ventrawall Esintisi!

Salon duvarınıza tuğla kaplatıp uzun süre kullandıktan sonra görüntüsünden sıkıldınız mı? Merak etmeyin! Ventrawall tuğla, cam, strafor, fayans, ahşap, mermer, beton, gaz beton vb. her yüzeye ön hazırlık yapmadan kolayca uygulanır.

Daha Güvenli Bir Yaşam Tek Bir Ürünle Mümkün!

Ventrawall, olası bir yangına karşı yangına dayanıklı ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda antistatik olan ürünler, daha güvenli bir ortamda yaşamanızı sağlar.

Böcekler Evinizden Çok Uzakta!

Ventrawall %100 pamuk duvar sıvasının pH derecesi 7 olmak üzere tasarlanmıştır. pH 7, insanların yaşaması için en sağlıklı olan pH derecesidir, aynı zamanda bu seviyede böcekler barınamaz. Pamuk olması sizi endişelendirmesin, böcekler evinizden çok uzakta olacaklar!

Tüm ürünleri videodaki gibi kolayca uygulayarak dilediğiniz iç cephenin tavan veya duvar yüzeyinde kolayca değişim yaratabilirsiniz!

Diğer bloglarımıza göz atmak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize ulaşmak, bilgi almak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu