EğitimHaber

Ventrawall’den Yeni Pamuk Duvar Boyası Rengi!

Ventrawall %100 pamuk duvar boyasına bir yenisi daha eklendi! Benzersiz 3 rengin karışımı olan 3K-BRYC ile tanıştınız mı?

Ventrawall, benzersiz ve göz alıcı tasarımlarına bir yenisini daha ekledi! 3K-BRYC rengi ile her mobilyayla kolayca uyum sağlarken evinizde alışılagelmişin dışında bir tasarım yapmanızı sağlar.

Ventrawall Nedir?

Ventrawall evinizi, ofisinizi, çalışma alanlarınızı; dilediğiniz her alanı sağlıkla yenilemenizi sağlayan yeni nesil duvar boyasıdır. %100 pamuktan üretilir ve hiçbir kimyasal, kanserojen ya da alerjik madde içermez. Geleneksel duvar boyası ya da duvar kağıdı ürünlerine kıyasla, sadece su ile karıştırılarak hazırlanır. Size de uzun yıllar kullanmak kalır!

Ventrawall 3’lü kombin 3K-BRYC rengi, ofis, mağaza, otel, restoran, salon… Dilediğiniz her mekana kolayca uygulanır. Geleneksel duvar boyası ve duvar kağıdı ürünlerine göre, toz tutmaz ve kirlenmez! Bu sayede sürekli iç cephe yenileme masrafından ve zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Darbeye karşı dayanıklı olan %100 pamuk duvar boyaları, olası bir darbe alması sonucunda dayanıklıdır ve yıpranmaz. Pamuk olduğu için, kolayca tamir edilebilir. Yıpranmış bir tavan veya duvar yüzeyiniz varsa, Ventrawall uygulanan alanı su dolu bir sprey şişesiyle ıslatarak plastik mala yardımı ile kolayca onarabilirsiniz!

Peki, ürünler pamuk olduğu için yangına davetiye çıkarır mı? Hayır, tam tersine! Tüm ürünler yangına karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda antistatik özellikleri de vardır; böylece Ventrawall uygulanan alanlarda güvenli bir yaşam sürmeniz işten bile değildir!

ventrawall reklam gorseli

Yalıtım Yapmak Artık Çok Ucuz!

ventrawall duvar boyası

Eviniz yazları çok sıcak, kışları da çok mu soğuk oluyor? Günümüzde ev yenileme yapmak hem çok maliyetli, hem çok zaman alan bir işlemdir. Özellikle kiracı olarak oturduğumuz evlerde köklü değişim yapmak kimi zaman zorlayıcı olabilir. Bazı ev sahipleri, evde kendileri oturmadığı takdirde yenilik için bütçe ayırmaktan hoşlanmazlar.

Ventrawall ürünleri, yalıtımın en dekoratif halini sunar! %80 ısı yalıtımı sağlayan ürünler ile mevsim şartlarını fazlasıyla hissettiğiniz alanlarda tüm gün enerji ve yakıt harcamanıza gerek kalmadan oda sıcaklığını sabitler.

Isı yalıtımı ile bitti mi sandınız? %60 ses yalıtımı özelliği bulunan tüm ürünler, evinizden kahkahaların eksik olmamasını sağlar! Artık komşular rahatsız olacak diye çocuklarınıza sessiz olmalarını söylediğiniz günler geride kaldı!

Evinizi Güzelleştirmek İçin Ev Sahibi Olmanıza Gerek Yok!

Ventrawall, uygulandıktan sonra tekrar ıslatılarak kolayca sökülür. Böylece, kiracı oturduğumuz evlerde de göz alıcı bir dekorasyon yapma şansı sunar! Örneğin, televizyon ünitesinin olduğu duvara bir uygulama yaptınız; ama ürünü beğenmediniz. Ventrawall’i sökmeden üzerine duvar boyası gibi uygulamalar yapabilir, ya da söktüğünüz ürünü başka bir alana tekrar uygulayabilirsiniz!

Rutubet Sorununu Unutun!

Evinizde uzun sürelerdir uğraştığınız rutubet sorunu mu var? Rutubet, duvarların yanlış yalıtım yapılması sonucu duvarların nemlenmesinden oluşur. Geçirmek için elimizden geleni yapsak da, büyük tadilatlar yapılmadığı sürece rutubet sorununu çözmek çok zordur.

3k bryc jpg 550x550 1

Rutubetli yüzeyleri yenilemek ve o kötü görüntüden kurtulmanın Ventrawall duvar boyası ile çok kolay olduğunu biliyor muydunuz? Rutubet, küf, duvar çatlağı vb. problemli alanlara astar, sıva gibi ön hazırlıklar gerekmeden doğrudan uygulanır. Size de güzelliğin tadını çıkarmak kalır!

Ön Hazırlığa Gerek Yok!

Geleneksel duvar boyası işleminin en kötü yanlarından biri, boya yapıldıktan sonra evin savaş alanına dönmesidir. Eşyaları tekrar yerine koymak, evi temizlemek, boya kalıntılarını temizlemek… Yapması kadar temizlemesi de bir o kadar külfetlidir.

Çoğu duvar yüzeyine boya ya da duvar kağıdı yapmadan önce astar ya da sıva gibi uğraştırıcı işlemler yapmak gerekir. Ventrawall ürünlerinin diğer farklarından biri de, hiçbir ön hazırlığa gerek kalmadan doğrudan yüzeye uygulanabilmesi! İster tavana, ister duvara uygulayın; Ventrawall ile zahmetsiz ve kolay yeniliğin tadını çıkarın!

Böceklere Son!

Çoğu sıva ürünleri, üretimde dikkat edilmediği için böcek problemi yaratabilir. Böcekle uğraşanlar bilir ki, hemen önlem alınmazsa bu sonsuza kadar sürecek bir savaş haline gelebilir.

Ventrawall ürünlerinin pH seviyesi 7 olarak tasarlanmıştır. Bu ne demek? pH 7 seviyesi, hiçbir böceğin hayatta kalamadığı bir seviyedir ve bu sayede böcek problemi yaşamanız neredeyse imkansızdır!

Diğer bloglarımıza göz atmak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Merve

4 senedir içerik üreten Merve, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu