DekorasyonHaber

Tasarımcılar Dekorasyonda En Çok Bunu Tercih Ediyor!

Evlerinizin duvar dekorasyonunu yenilemek istiyor ve bunun için farklı bir ürün mü arıyorsunuz? En ekonomik ve en hızlı çözüm önerileri ile sizlerleyiz!

Dekorasyonda Fikirler Buluşur Mu?

Dekorasyon, kişiden kişiye değişen bir tercih olsa da çoğunluk ortak bir yargıda buluşup bazı kalıpları standarda bindirmeyi seviyor. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre satın aldığınız mobilyalarla uyumlu bir dekorasyon yapmak, kimi zaman oldukça maliyetli ve yorucu olabiliyor.

Günümüzde birçok dekorasyon anlayışı olsa da, mobilya seçerken çoğu zaman gözünüze hitap ettiği şekilde seçim yaparsınız. Eşyaların geri kalanını büyük mobilyalara uydurmak daha kolay bir yöntemdir. Dekorasyon yenilemek de bu açıdan karmaşık gözükse de aslında oldukça kolay olabilir.

Dekorasyon yenilerken hem fazla para harcamamak, hem de evinize sadece dekoratif anlamda değil birçok anlamda faydalı bir değişiklik yapmak mı istiyorsunuz? Sizi öyle bir ürünle tanıştıracağız ki, dekorasyon yaparken kendinizi doğaya bırakacaksınız!

Tek Bir Ürünle Birçok Alanda Değişim Sağlayın

%100 pamuk duvar sıvaları, evinizi yenilerken sağlıklı bir değişim sunuyor! Tamamen temiz içeriği ile hiçbir kimyasal, kanserojen ya da alerjik madde içermiyor ve %100 pamuktan üretiliyor. Böylece, geleneksel ürünlerin içerdiği kimyasallara maruz kalmak yerine mekanınızda doğanın esintilerini hissetmiş olacaksınız!

Duvar boyalarının hemen kirlenmesinden, uygulamadan sonra arkasından temizlik yapmaktan bıktınız mı? Ya da özenle seçtiğiniz duvar kağıdının hemen duvardan kalkmaya başlamasından? Dekorasyon değişikliği için duvar yeniliğine giderken sadece bu iki ürün üzerine aksiyon almak, başka seçeneğimizin olmadığını sanarız. Oysa ki %100 pamuk duvar sıvaları kir barındırmaz ve darbeye karşı dayanıklıdır; yıpransa bile üzerine su sıkarak plastik mala ile düzelterek tamir edilebilir!

Diyelim ki salonunuzda değişim istiyorsunuz. Gürültücü yan komşularınızdan bıktınız, sesi engellemek istiyorsunuz! %100 pamuk duvar boyalarının ses yalıtımı özelliği olduğunu biliyor muydunuz? %60 ses yalıtımı özelliği sayesinde hem komşularınızın sesinden kurtulursunuz, hem de çocuklarınızı kısıtlamadan diledikleri kadar ses yaparak özgürce eğlenmelerini sağlarsınız!

WhatsApp Image 2021 11 02 at 11.12.32

Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Bulunduğunuz şehir yazları çok sıcak, kışları da çok soğuk oluyor; bütün gün oda sıcaklığını dengelemek için yakıt harcıyor olabilirsiniz. %100 pamuk duvar boyaları ile %80 ısı yalıtımı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece gözünüze hitap eden bir dekorasyona kavuşmakla kalmayıp elektrik/doğalgaz faturalarınızı yarı yarıya düşürmüş olacaksınız!

Eviniz çok eskiyse ya da yeni olsa bile hatalı planlamalar sonucunda duvarlarında rutubet, nem ya da küf gibi problemler oluşmuş olabilir. Uğraşanlar bilir ki rutubet bir duvar boyasıyla geçmez, duvar kağıdı yaptırsanız da yüzeye çıkmaya devam eder. Eğer evinizde böyle bir problem varsa, hiçbir ön hazırlık yapmadan rutubetli bölgeye Ventrawall uygulayarak kötü görüntüden kurtulabilir, rutubet probleminizi kolayca çözebilirsiniz!

Dekorasyon yenilemenin ne kadar maliyetli olabileceğini biliyor musunuz? Günümüzde her şeyde hissedilen fiyat artışları, kendini duvar boyaları ve duvar kağıtlarında da belli ediyor. Üzerine bir de işçilik eklenince duvar yenilemek için ciddi bütçeler ayırmak zorunda kalıyor, bu yüzden istediğiniz değişimi ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Ventrawall ürünlerinin metrekare fiyatı 8 TL’dir ve bir paket ürün 5 m2 alanı kaplar! Değişimin en ekonomik haliyle tanıştınız diyebilir miyiz?

Ventrawall %100 pamuk duvar sıvalarının pH dereceleri 7dir. pH derecesi 7 olduğu için, insan sağlığı için en sağlıklı koşulları yaratıyor ve 7 derecesi böceklerin yaşam koşullarına uygun olmadığı için böcek barındırmıyor! Ürünler aynı zamanda kir ve toz tutmayarak evinizde sağlıklı bir ortam yaratıyor!

Çoğu zaman badana yaptırdıktan sonra işlem bittikten sonra arkasından temizlik yaparız. Yerlere damlayan, eşyalara sıçrayan boyalar bizim için problem yaratır; boya bittikten sonra ev adeta savaş alanına döner. Ventrawall ürünleri tamamen pamuktan üretildiği için sıçradığı alanlarda hasar bırakmaz! Kıyafetinize sıçrasa bile ıslak mendille hemen çıkarabilirsiniz.

Ürünler tamamen temiz içerikli olduğu için ailenizle birlikte yapacağınız bir aktivite olacak! Pamuktan üretilen ürünler, diğer duvar boyaları ve duvar kağıdı ürünleri gibi zararlı tiner ya da yapışkan gibi ürünler yerine sadece su ile karıştırılarak hazırlanır. Bu sayede çıplak elle uygulama yapabilir; değişimi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz!

Diğer bloglarımıza göz atmak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize ulaşmak, bilgi almak ve incelemek için tıklayabilirsiniz.

Tasarımcılar Dekorasyonda En Çok Bunu Tercih Ediyor!

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu