DekorasyonHaber

Duvar Kaplamanın Yeni Hali PU02 ile Tanışın!

Duvar kaplamanızı yenilemek mi istiyorsunuz? Rutubet sorununuz mu var? Komşularınız çok mu gürültücü? Tavanınız mı akıyor? Eviniz çok mu soğuk/sıcak oluyor? Tek bir ürünle bütün sorunlarınıza cevap olan Ventrawall; ev, ofis, çalışma alanları, bankalar, oteller ve daha birçok alanda kullanılabilir ürünlerine PU02‘yi ekleyerek ürün skalasını genişletti. Peki, bu sorunları nasıl çözüyor? Gelin, birlikte öğrenelim!

Ventrawall Nedir?

Teknolojinin çığır açtığı bu günlerde, dekorasyona yeni bir soluk getiren Ventrawall ürünleri adından sıkça bahsettiriyor. Çeşitli pazarlarda yer alan ve her müşterinin kolayca ulaşabildiği Ventrawall ürünleri; dekorasyonun sadece görsellikle ilgili olmadığını, sağlıklı bir dekorasyonun da mümkün olduğunu kanıtladı.

Ventrawall ürünleri, %100 pamuktan üretilme özelliği taşıyor. Bu sayede ürünler tamamen sağlıklı ve daha nefes alınabilir bir yaşam sunuyor. Duvar boyalarının kanserojen kimyasallarından, duvar kağıdının zararlı yapışkanından sonra tamamen sağlıklı bir yöntem ile ev dekore etmek, yaşadığımız teknoloji çağının hakkını verir nitelikte bir yenilik.

Ventrawall’in Özellikleri Nelerdir?

Ventrawall ürünleri, %100 pamuktan üretilip aynı zamanda sadece su ile birleştirilerek hazırlanıyor. Boya ya da duvar kağıdında olduğu gibi tiner veya zararlı kimyasallar ile hazırlanmadığı için çıplak elle uygulama imkanı tanıyor. Böylece, çocuklarınızla ve ailenizle yapacağınız keyifli bir aktivite haline geliyor.

Ventrawall ürünlerinin bir diğer tercih edilme sebebi de, ürünlerin %80 ısı yalıtımı ve %60 ses yalıtımı özelliğine sahip olması. Tek bir ürünle hem dekorasyon yapmak, hem de yalıtımı sağlamlaştırmak her ürünün harcı değil! Mimarlar tarafından inşaat projelerinde sıkça tercih edilen Ventrawall, tek bir ürünle birçok işlevi bir araya getiriyor.

Ürünlerin pH seviyeleri, böceklerin barınması için koşulları imkansız hale getirerek böcek barındırmama özelliğiyle dikkat çekiyor. Toz ve kir tutmayan Ventrawall ürünleri, yangına karşı dayanıklı ve antistatik özellikleri ile evi güvenli bir hale getiriyor.

Rutubet, nem, küf gibi sorunlu yüzeylere astar, sıva gibi zaman alan ve maliyeti arttıran ön hazırlıklara gerek kalmadan uygulanan ürünlere bir yenisi eklendi! Mor renginin son yıllarda en trend tonlarından biri olan PU02 ile tanıştınız mı?

Mor Rengini Dekorasyonda Kullanmanın Etkisi Nedir?

Ventrawall PU02, ihtişamını mor renginin asaletinden alıyor! İçinde beyaz ışıltılar barındıran PU02, mor renginin lüks, ihtişam, gizem ve asaleti yansıtan karakterinden esinlenerek evinizin duvar veya tavanlarına uygulanmak üzere tasarlandı.

duvar kaplama

Mor rengi, evlerde de sıklıkla tercih edilse de; asaleti temsil ettiği için marka logolarında ve markaların ofis dekorasyonunda sıklıkla tercih edilir. Renklerin anlamlarını incelediğimiz yazımızda da bahsettiğimiz gibi, renkler sadece görsel açıdan değil; psikolojik olarak da büyük etkiler bırakıyor. Bu bağlamda, mor rengi lüksün olduğu her yerde karşımıza çıkıyor.

Evinizin yatak odasında soğuk tonlar kullanmak, sanıldığından daha büyük bir etki yaratır. Soğuk tonlar sakinlik, huzur ve dinginliği temsil ettiği için daha kaliteli bir uyku uyumanıza ve güne daha güzel başlamanıza yardımcı olur. PU02 ile güneşli bir günü mutlulukla karşılamamanız işten bile değil!

Salon dekorasyonunda, evin koridorlarında ve çalışma alanlarında da morun etkisi büyük. İster evinizin duvarlarında, ister koltuklarda ister dekoratif objelerde; aklınıza gelen her yerde mor rengini kullanarak mekanınıza sakin bir hava katabilirsiniz.

ventrawall PU02 yeni ic cephe dekoratif duvar kaplama

Hem Ekonomik, Hem Dekoratif Bir Duvar Kaplama!

Ventrawall, tasarladığı ürünler ile cep yakan diğer duvar boyası, duvar kağıdı ya da duvar kaplama ürünlerine göre ekonomik bir seçenek yaratıyor. Ürünün benzersiz özelliklerine ek olarak, yetkililer yeni çıkan ürünlerin fiyatını düşük tuttuklarını, her kesimdeki insanın bu ürünü tanımalarını istediklerini belirttiler.

Usta maliyeti, astar maliyeti, duvar kaplama ürün maliyeti derken evimizi yenilemeyi sürekli erteliyor, uygun bütçe ayırana kadar bekliyoruz. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyen Ventrawall, değişimin ihtiyaçtan doğduğunu ve lüks olmadığını belirtiyor. Duvarlarınızda yenilik yapacaksanız, mutlaka geçerli bir sebebi vardır görüşüyle hareket ediyor ve değişimi herkes için ulaşılabilir bir hale getirmek için çalıştıklarını söylüyor.

Herkesin bu ürünü tanıması gerektiğini söyleyen yetkililer, bu bağlamda PU02 rengini ulaşılabilir bir fiyattan piyasaya sunarak sağlığın maliyetle bir ilgisi olmadığının da altını çiziyor. Duvar kaplaması ürünlerinin fiyatlarının deyim yerindeyse fiyat yaptığı bu günlerde, daha ulaşılabilir ürünler tasarlayarak herkesi doğal değişim hareketine davet ediyorlar.

Bütün ürünlere ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu