Dekorasyon

Ekonomik Duvar Dekorasyonu Artık Mümkün!

Ventrawall duvar boyası ile hala tanışmadınız mı? İç mekan dekorasyonunuz için sizlere sıradan ürünlerden daha fazlasını sunuyoruz. Evini, ofisini, işletmesini yenilemek isteyenlere yeni nesil, ekonomik, cebinizi düşünen Ventrawall pamuk duvar kaplamasını öneriyoruz.

İzolasyon İçin Binlerce Lira Ödemeyin!

Kış etkisini yavaş yavaş hissettirirken gelecek olan faturalar gözünüzü korkutmasın. Evleriniz, ofisleriniz, iş yerleriniz yazın sıcaktan, kışın soğuktan etkileniyor, enerji kayıpları yüzünden kabarık faturalar mı ödüyorsunuz? Ventrawall %100 pamuk, doğa dostu duvar boyası %80 ısı yalıtımı sağlar. Enerji kayıplarınızın önüne geçer.

Ventrawall yaşam alanlarınızda yalıtım sağlarken evlerinizin renklendirir. Yüzlerce renk seçeneği sunar. Paranız cebinizde kalırken siz de ışıl ışıl duvarlarınız ile yeni bir dekorasyona kavuşursunuz. Üstelik herhangi bir ön hazırlık olmadan, zahmetsizce uygulama yapabilirsiniz. Ventrawall pamuk kaplama, astar istemez, yapıştırıcı, tiner ya da zımpara gibi ürünlere para ödemezsiniz. Sadece su ile hazırlanır! Tüm duvar ve tavanlarınızı kendi başınıza kaplayabilirsiniz. Zamanınız ve paranız sizinle kalır!

Ventrawall Ekonomik Çözüm
Boya Kimyasaldır

Gürültü Sizi Rahatsız Etmesin!

Günümüzde apartman gürültüsü hepimizin ortak derdi. Sessiz huzurlu bir ortamın hayalini mi kuruyorsunuz? Daha iyi bir uyku ve daha sessiz bir ev ortamı için pamuk duvar kaplamasını tercih edin.

Sessiz huzurlu bir ortam için Ventrawall pamuk boya ile tanışın! Dekorasyonunuz için boya kullanarak kimyasal solumayın. Ventrawall antialerjiktir; kanserojen ve kimyasal madde içermeden ile %100 pamuk boya ile dekorasyonunuzu tamamlayın. Bebek ve çocuk odası dekorasyonu için kimyasal içermeyen bir boya arayışı içerisindeyseniz, pamuk sıva yüzlerce renk seçeneği ile iyi bir tercihtir. Güvenle uygulama yapabilirsiniz.

Günümüz hayat koşullarının stresli ve zor koşulları sonrasında evinizde huzurla dinlenmek istiyor ama kötü yalıtım nedeniyle dinlenemiyorsanız Ventrawall ile tüm evinizin iç cephesini kaplayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Ventrawall ile bir otel işletmecisi olarak müşterilerinize ikonik duvarlarla harika bir dekorasyon sunarken, huzurlu bir dinlenme alanı yaratmış olursunuz. Ventrawall pamuk sıva dilediğiniz renk mineralli taş ekleyerek ışıltılı duvarlar elde edebilir otelinizi diğerlerinden farklı kılan bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Yatak odalarında, çocuk odasında güvenle kullanabilir, sessiz bir ortamda uyumanın rahatlığını siz de yaşayabilirsiniz.

Şehrin gürültüsü evlerinize dolmasın, komşunuzun gürültüsü huzurunuzu kaçırmasın!

Ses yalıtımı için binlerce lira ödemeden göz alıcı duvarlara sahip olun!

Usta Olmadan Duvar Boyası Yapabilirsiniz!

Ev dekorasyonunuzu tamamlamak için geleneksel duvar boyasında ve duvar kağıdı uygulamasında bir ustaya ihtiyaç duyarsınız. İyi bir usta bulmak için zaman kaybetmeyin. Sağlık sorunlarından endişe ediyorsanız ve evinize tanımadığınız bir ustayı getirmek istemiyorsanız, usta yardımı olmadan Ventrawall pamuk duvar boyasını kendiniz uygulayabilirsiniz. Usta masrafı ödemezsiniz! Ventrawall ile usta sizsiniz!

Üstelik ön hazırlık maliyetlerini Ventrawall ile yaşamazsınız. Ventrawall tuğla, alçı, seramik, duvar kağıdı, çimento, cam, ahşap, metal, boyalı yüzeyler, gazbeton, her türlü dekoratif boyalı yüzeye kolayca uygulanabilir. Astar boya ücreti ödemezsiniz. Böylelikle paranız cebinize kalır.

Ventrawall pamuk duvar kaplaması ile dilediğiniz renklerden kombinasyon yapabilirsiniz. Böylece daha renkli duvarlara çok daha ekonomik bir şekilde sahip olursunuz!

Ventrawall, duvardaki nem ve rutubet sorununuzu tek uygulamada çözer, rutubet için nem alma cihazı, rutubet yalıtımı gibi pahalı uygulamalara gerek kalmaz. Üstelik duvardaki yüzey bozukluklarınıza hızlı ve ekonomik çözüm getirir. Ventrawall pamuk duvarlar kolayca zarar görmez. İnsan hatası sonucu zarar gören bölgeleri sadece su ve mala ile düzeltebilirsiniz.

Haşere barındırmayan yapısı sayesinde sağlığınızı korur, böcek ilaçları gibi kimyasallar ile sağlığınız da cebiniz de etkilenmez. Haşereler pH derecesi 7’den yüksek ortamlarda barınırlar. Ventrawall pamuk duvar kaplaması ise bu oranı 7’de tutarak haşere oluşumunu önler. Böcek ilacı gibi maliyetlere neden olmaz.

İç mekan dekorasyonunuzu yenilemek istiyor ancak yenileme yapacak vaktiniz yoksa Ventrawall ustalarından birisini çağırabilir, kısa sürede göz alıcı, şık duvarlara sahip olabilirsiniz. Ustamız kazanır, size zamanınız kalır.

Ventrawall Zahmetsiz
Pamuk Sıva Zahmetsizdir

Ülke Ekonomisi Cebinizi Etkilemesin!

Dekorasyonunuzu yenilemek istiyor, ancak artan boya ve duvar kağıdı fiyatları yüzünden erteliyorsanız, Ventrawall pamuk duvar ile çok daha ekonomik bir çözüme ulaşırsınız.

Ventrawall pamuk duvar boyası 55 liradan başlayan fiyatlarıyla her bütçeye uygun, doğa dostu bir boyadır. 1 paket pamuk boya ile 5 m2 alanı rahatlıkla kendiniz uygulayabilir, ekonomik bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Pamuk duvar, dayanıklı bir duvar kaplamasıdır. Duvar kağıtları ve geleneksel boya gibi sürekli yenileme gerektirmez. Ventrawall kirlenmez, toz tutmaz yapısı sayesinde kolayca yıpranmaz. Çatlama ve kırılma yapmaz. 5 yıl garantili pamuk boya ile ekonomik ve göz alıcı duvarlara sahip olurken artan fiyatlar gözünüzü korkutmaz!

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu