Dekorasyon

Duvar Boyası ve Duvar Kağıdının Ekonomik Rakibi!

Evinizin, ofisinizin; sürekli vakit geçirdiğiniz alanın aynı gözükmesi, bir yerden sonra rahatsız edici olabilir. Değişiklik istemenin yanı sıra, zorunluluktan kaynaklı bir değişim sizi çağırıyor; ama cüzdanınızın ayakları geri geri gidiyor olabilir… Her şeyin çok pahalı olduğu bu dönemde, duvar boyası ya da duvar kağıdı da cep yakan başka bir şey haline geldi.

Yenilik Neden Zor Olsun Ki?

Evlerimizi yeni boyattığımız zamanı hatırlayalım… Evet, duvarlar o kadar güzel olmuştu ki; sanki evdeki her şeyin havasını değiştirmişti. Sonra, eşyaları yerine koymayı, dip köşe temizlik yapmayı, boya lekelerini çıkarmak için kol kası yapışımızı da hatırlayalım… Duvar boyası, keşke görüntüsü kadar temiz bir işlem olsa diye kaç kez içinizden geçirdiniz?

Sırf temizliğiyle uğraşmamak için duvar kağıdı seçip, yine evinize bambaşka bir dokunuş yaptığınızı düşünelim. Eğer kiracıysanız, duvar kağıdını çıkarırken verdiğiniz savaşı hayatınızın hiçbir noktasında vermemenizi temenni ederiz. Zira duvar kağıdını sökseniz bile, altında kalan yapıştırıcıyı sökmek ve kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için gerçek bir savaşçı olmanız gerekir.

Güzel Bir Ev Herkesin Hakkı

Ev sahibi ya da kiracı olmaksızın, herkes yaşadığı evin daha güzel gözükmesini ister. Çoğu zaman kiracılar, ev sahibiyle uğraşmamak için geçici çözüm aradıkları için duvar kağıdına başvurur; ev sahipleri de evlerini boyatarak hem maddi hem manevi bir yükün altına girerler.

duvar boyası

Duvar kağıtlarının zamanla kalkması, temizlenememesi gibi problemleri yüzünden günümüzde çok sık tercih edilmese de; tek duvara uygulama hala hepimize cazip geliyor. O gün gelecek, duvar kağıdını sökmek zorunda kalacağız ve sırf gözümüze güzel gözüktüğü için duvar kağıdı kapladığımız o duvar gözyaşlarımıza sebep olacak… Astarlar, boyalar; türlü türlü vakit ve nakit alan sorunlar ortaya çıkacak.

Size hem söküldüğünde iz bırakmayan, hem ekonomik, hem de kolayca kendinizin uygulayıp usta maliyetini yok sayabileceğiniz bir ürün olduğunu söylesek?

Bir Bilmecemiz Var!

Bir bilmecemiz var… Acaba nedir nedir dediğinizi duyar gibiyiz! Teknolojinin devleştiği, insanların telefondaki bütün işlerini akıllı saatlerden hallettiği, ev temizliğini robotlara bıraktığı bu dönemde neden hala geleneksel dekorasyona yöneliyoruz?

Duvar boyası ve duvar kağıdı gibi işlemlerin dekoratif anlamda göz doyurucu olduğunu, ama maliyetli ve problem yaratabilen işlemler olduğundan bahsetmiştik. Duvar boyasının zararlarını incelediğimiz bu yazımızda da değindiğimiz gibi, duvar boyaları içinde bulunan zararlı kimyasallar sebebiyle uzun süre maruz kalmamanız gereken bir üründür.

Gelecek Evinize Gelsin!

%100 pamuk duvar boyaları ile tanıştınız mı? Duvar kağıdı ve duvar boyasının en ekonomik ve sağlıklı alternatifi olan Ventrawall %100 pamuk dekoratif hamur sıva, hiçbir kimyasal, kanserojen ya da alerjik madde içermez. Kiracı olduğunuz evde bile kolayca değişim yapabilmenizi sağlar. Usta maliyetini ortadan kaldırarak sadece plastik mala kullanarak uygulayabileceğiniz dekoratif hamur sıva, ailenizle birlikte yapacağınız bir aktivite olacak!

Özellikleri Nedir?

 • %60 ses yalıtımı özelliği sayesinde Ventrawall dekoratif hamur sıva, uygulandığı alanlarda sokağın gürültüsünü engeller ve daha rahat bir hayat sunar. Ailenizle atacağınız kahkahaları artık kimse duymayacak!
 • %80 ısı yalıtımı özelliği ile kışları çok soğuk, yazları çok sıcak bir yerde yaşıyorsanız; tüm gün oda sıcaklığını dengelemek için yakıt harcamanıza gerek kalmaz. Hem dekoratif, hem de evinizin yalıtımını yenileyen dekoratif hamur sıva ile istediğiniz her şey tek bir ürünle!
 • Eğer evinizde nem, rutubet gibi sorunlar varsa; bu sorunları kapatır ve tekrarlamasını önler. Duvar çatlağı da dahil, tüm sorunlu yüzeylere astar ya da sıva gibi ön hazırlıklara gerek kalmadan uygulanır.
 • Kokusuz olan dekoratif hamur sıva, aynı zamanda antistatiktir. Yangına karşı dayanıklı oluşuyla da çocuklarınızın daha güvenli bir ortamda büyümesini sağlar.
 • Böcek tutmaz.
 • Işık koordinasyonu sağlayarak güneş ışığında ürünün güzelliği açığa çıkar.
 • Benzersiz renk seçenekleri ile uyguladığınız duvarda farklı bir tasarım sunar.
 • Kolay ve hızlı bir uygulama ile değişim yaratır.
 • %100 pamuktan üretilir ve hiçbir kimyasal, kanserojen ya da alerjik madde içermez.
 • İster tavana, ister duvara; dilediğiniz iç cephe yüzeyine uygulayabilirsiniz.
 • Sadece su ile karıştırılarak hazırlandığı için çıplak elle uygulanabilir.
 • Darbeye karşı dayanıklıdır. Olası bir darbe sonucunda da kolayca tamir edilebilir.
 • Cam, ahşap, beton; dilediğiniz her yüzeye kolayca uygulayabilirsiniz.
duvar kagidi ve duvar boyasinin yerine ventrawall pamuk duvar kapama

Tüm ürünlere göz atarak kendi zevkinize uygun olanını seçin, dilediğiniz başka bir renk ile karıştırarak kişisel ürününüz oluşturun!

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu