Dekorasyonİç Cephe

Canlı Sıva Uygulamak İçin +3 Fikir

Canlı Sıva Nedir?

Canlı sıva uygulaması ipek sıva ev, ofis, işyeri ve poliklinik için üretilen bir dekorasyon ürünüdür. Bu ürünün özellikleri saymak ile bitmez. En önemli özelliği: antistatik özellikli olmasından dolayı toz ve kir barındırmaz. Canlı sıva renkleri tamamen doğal boyadan üretilmektedir. Kirada oturuyorum canlı sıva yapabilir miyim?, canlı sıva sökülebilir mi? sorularınızın cevabını bu yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Canlı Sıva Nedir?

Ventrawall Canlı Sıva Özellikleri
Ventrawall Canlı Sıva Özellikleri

Canlı sıva özellikleri bakımından en çok tercih edilen dekorasyon malzemesidir. Dekoratif olarak her türlü yaşam alanında kullanılabilecek bir üründür. İç cephe boyası gibi kimyasal ve kanserojen madde içermemektedir. Saymakla bitmeyecek birçok özelliği vardır. Bunlardan en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Isı yalıtımı yapabilir.
  • Ses izolasyonu sağlar.
  • Koku yapmaz.
  • Kolay uygulanır.

Canlı sıva yaptıran kullanıcıların yorumlarını dikkate aldığımızda bu özelliklerinin yanı sıra en çok beğenilen tarafı ürün çok kolay tamir edilebilir. Bir miktar su ve şeffaf plastik mala yardımı ile deforme olan yüzey onarılır.

Canlı Sıva Kullanışlı Mı?

Canlı sıva kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün bazı kullanıcılar tarafından çok tercih edildiği, diğer bir kesime baktığımız zaman üründen çok sıkıldığını görebilmekteyiz. Canlı sıva işe yarıyor mu? yalıtım malzemesi olarak yaramasa da, dekoratif olarak yaramaktadır. Ventrawall canlı sıva ürününü kısa süre önce incelediğimde ürünün piyasadaki bilinen uyduruk ürünlerden çok daha kaliteli olduğunu gözlemledim. Ventrawall müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeler neticesinde aslında bu ürünün ipek sıva ürününden farklı olarak pamuk sıva olduğu söylendi. Uygulama benzerliğinden dolayı bu ürünlere genel olarak dekorasyon malzemesi dememiz daha doğru olacaktır.

ventrawall reklam gorseli

Canlı Sıva Ekonomik Mi?

Canlı sıva fiyatları, dekorasyon yapmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Ürünün özellikleri ve en çok tercih edilen renklerine göre fiyatları değişmektedir. Ventrawall canlı sıva renkleri ve fiyatlarına baktığımızda fiyat, performans ürünü olarak sınıflandırabiliriz. Ürünün fiyatı belirlenirken en büyük kriter ısı yalıtımı ve ses yalıtımı oranlarının gerçeği yansıtmasıdır. Ventrawall canlı sıva markası olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından belirli aralıklarla yalıtım testleri, yanma testi gibi önemli kriterler test edilir.

Canlı Sıva Isı Yalıtımı Yapılabilir Mi?

Canlı sıva ısı yalıtımı konusunda bazı markalarda bu oranlar tamamen sahtedir. Piyasada canlı sıva satıcısı olarak bilinen bazı markaların ürünleri kimyasal içerdiği gibi sahtedir. Ürünü kendi başına sadece bir izolasyon malzemesi olarak sınıflandırmamız doğru değildir. Ürün ısı yalıtımı konusunda az da olsa başarılıdır.

Canlı Sıva Ses Yalıtımı Sağlar Mı?

Canlı sıva ses yalıtımı alanında belirli ses stüdyoları, sinema salonu yalıtımı konusunda kullanıldığı bilinmektedir. Ses yalıtım oranının %20 – %60 arasında olduğu bilinmektedir. Apartman gürültüsünden kurtulmak için iç cephe duvar yüzeyine uygulanır.

Canlı Sıva Renklerini Oturma Odasında Kullanın

Turuncu Renk Canlı Sıva Uygulaması
Turuncu Oturma Odası Canlı Sıva Uygulaması

Canlı sıva renklerini mobilyalarınız ile çok rahat bir şekilde dekore edebilirsiniz. Ventrawall markasının yaklaşık olarak 450 çeşit renk skalası mevcuttur. Dilerseniz kendi alacalı renginizi de yaratabilirsiniz. Birçok rengi birleştirerek iç cephe yüzeyine uygulayarak ev dekorasyon modasını yakalayın.

Alptuğ

Merhaba, ben içerik dünyasından Alptuğ, Dekorasyon ve yaşam tarzından etkilenen bir içerik yazarıyım. Doğru içeriği doğru kişilere ulaşmasına yardımcı olurum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu