DekorasyonHaber

Antalya Boya Fiyatlarına Ekonomik Çözüm!

Antalya boya, Antalya boya badana fiyatları ya da Antalya duvar kağıdı arayışındaysanız ve fiyatlar fazla geliyorsa, sizin için harika bir önerimiz var!

Antalya Boya ile Yenilik Mümkün Mü?

Günümüz şartlarında artan kurlar karşısında etkilenmeyen hiçbir şey kalmadı. Her gün bindiğimiz otobüsten, kahvaltıda yediğimiz peynire kadar hayatımızın her yerinde artan fiyatları hissediyor ve bunlar karşısında ekonomik çözümler arayarak bütçemize uygun bir şekilde yaşamaya çalışıyoruz.

Antalya Boya Badana ile Beklentinizi Yükseltmeyin

Eğer yaşadığınız şehir Antalya ise, yazları bütün gün klima çalıştırıyor; kışları da bazı bölgelerde doğal gaz olmaması sebebi ile bütün gün klima çalıştırıyorsunuz demektir. Antalya’da yaşamayanların anlamadığı ama bütün Antalyalıların bildiği kış yağmurları ve nemden kaynaklı ayazlar, yılın birkaç ayında kendisini sert bir şekilde gösterir…

Eğer evinizi yenilemek için Antalya boya badana ya da Antalya duvar kağıdı gibi araştırmalar yapıyorsanız, gerçekten büyük bir bütçe ayırmanız gerektiğinin farkına varmışsınız demektir. Artan fiyatlara bir de Antalya boya ustası fiyatları eklenince, duvarları boyatmak yerine yeni eve taşınmayı tercih etme noktasına geldik ki onu da yapmak pek mümkün olmayabiliyor.

Peki, tüm bu yaşadığımız zorlu ekonomik dalgalanmalara karşı Antalya duvar kağıdı ve Antalya boya badana fiyatları ile savaşmak yerine evinizi hem ekonomik, hem sıcaklara karşı tüm gün yakıt harcamanıza gerek kalmayacak bir ürün ile yenileyebileceğinizi söylesek?

Antalya’da Yaşıyorsanız Nemi Hissediyorsunuz Demektir!

Gerçek bir Antalyalı bilir ki, nem sadece yaz ayına özgü bir şey değildir. Antalya o kadar nemli ki, kış nemini de dibine kadar hissettirerek gerçekten çok çetin kış ayları geçirmemize sebep olur. Yaz ayına tahammülünüzü bitirirken kış aylarında da kendisini sonuna kadar hissettirir.

Yüksek nem oranları yüzünden tüm gün klima çalıştırıyor, karşısında da yüklü miktarda elektrik faturası ödemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bunun önüne geçmenin çok kolay olduğunu söylesek? Elektrik faturanızı %80 azaltmak için sıcaklara tahammül etmenize gerek yok!

Sıcakları Duvar Yenileme ile Önlemek Mümkün!

Evinizi yenilemek için Antalya duvar kağıdı, Antalya boya badana fiyatları arasında kaybolmanıza gerek yok! Üstelik, duvar kağıdı ve duvar boyası gibi uygulamalar yüksek fiyatlı olmalarının yanında oldukça fazla kimyasal madde içerirler ve evinize dekorasyon dışında herhangi bir katkıları olmaz.

Ev yenilemek çoğu zaman kolay olmaz. İthal duvar kağıdı ya da alçı boya gibi uygulamalar ne kadar Antalya boyacılar tarafından uygulansa da temiz bir şekilde yapılamaz. Bunun yanı sıra size en uygun boyayı almak için durmadan teklif al ve sonra karar verme aşamasıyla uğraşmak zorunda kalırsınız.

Ventrawall ile Tanışın!

antalya-boya

Ventrawall Pamuk Sıva, %100 pamuktan üretilmiştir ve içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz! Bu özelliği sayesinde çocuk odaları, kreşler, kütüphaneler, sağlık kuruluşları vb. birçok alanda kullanılır. Antalya duvar kağıdı ve Antalya boyanın ne kadar kimyasal içerdiğini incelediğimiz yazılarımıza göz atabilirsiniz. Boya badana ustasına gerek kalmadan kolayca kendiniz evinizi yenileyebilirsiniz!

Evinize sağlıklı bir dokunuş yapmanızı sağlayan Ventrawall Pamuk Sıva, %80 ısı yalıtımı özelliğine sahiptir! Yukarda bahsettiğimiz elektrik tasarrufu özelliği bu noktada devreye girer. Ventrawall pamuk sıva 2mm kalınlığında uygulandığı zaman %80 ısı yalıtımı yapar ve böylece tüm gün klima açmanıza gerek kalmadan oda sıcaklığını stabil tutarak dışardaki sıcağı hissetmenizin önüne geçer.

Ventrawall pamuk sıvanın Antalya boya ve Antalya duvar kağıdı uygulamalarından diğer büyük farkı da %60 ses yalıtımı özelliğine sahip olmasıdır. Bir ürün düşünün ki hem evinizi güzelleştirecek, hem doğal, hem de yalıtım özelliğine sahip! Hayal değil, artık mümkün!

Yorgun bir gününüzü salonunuzda uzanıp en sevdiğiniz TV programını izleyerek ya da kitap okuyarak sonlandırmak istiyor olabilirsiniz fakat bazen komşularınız veya sokağın gürültüsü buna izin vermez. Evinizde sessizliğin hakim olacağı, böylece evinizde daha rahat hissetmenizi sağlayacak Ventrawall pamuk sıva ile uygulanan odalarda farkı hissedebilirsiniz!

Tüm ürünler benzersiz renk skalasına ve ikonik bir yapıya sahip olmalarının dışında, birden fazla ürünü karıştırarak dilediğiniz özgün tasarımı oluşturabilirsiniz. Salonunuza uygulayacağınız Ventrawall pamuk sıvayı yenilemek istiyorsanız ürünü söküp başka bir odanıza uygulayabilir, ya da direkt üzerine Antalya boya veya Antalya duvar kağıdı gibi uygulamalar yapabilirsiniz.

Ventrawall pamuk sıvanın Antalya boya badana, Antalya duvar kağıdı ve Antalya boya badana fiyatları arasındaki diğer terich edilme sebepleri ekonomik oluşunun da yanında rutubeti önlemesidir. Rutubet, küf, nem vb. duvar sorunlarını tek hamlede çözer ve tekrarlamasını önler. Aynı zamanda duvarınızda çatlak gibi sorunlu yüzeyleri de kolayca kapatır.

Ventrawall pamuk sıva, Antalya boya badana, Antalya duvar kağıdı ve Antalya boya badana fiyatları gibi seçeneklerin dışında pH derecesi 7 olduğu için böcek barındırmaz ve insan sağlığı için en doğru ortamı oluşturur. Aynı zamanda yangına karşı dayanıklıdır, böylece güvenli bir ortam oluşturur. Tamamen insan sağlığına yönelik, teknolojik ve akıllı bir ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ventrawall pamuk sıva için boyacı ustası ya da Antalya boya badana ustasına gerek kalmaz, kendiniz kolayca uygulayabilirsiniz! Karışımı uygun bir leğene döküp her 1 paket için 5 litre su ilave ederek hamur kıvamına gelene kadar yoğurmanız yeterli. Tadilat dekorasyon, boya badana işim ya da boya işlerinin yanında Ventrawall hem çok temiz, hem çok hızlı!

Ventrawall pamuk sıva dış cephe değil iç cephe ürünüdür, Antalya boya badana işleri ya da Antalya boya badana ustası olanlar bilir ki pamuk sıva iç cepheye uygulanır. Ama bunu uygulamak ve öğrenmek için Antalya duvar kağıdı ustası ya da Antalya boyacı olmanıza gerek yok! Her türlü boya ya da duvar kağıtlarının yanı sıra Pamuk Sıva çok daha avantajlıdır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz!

Merve

4 senedir içerik üreten Merve Taş, İşletme mezunudur. Çeşitli firma ve internet sitelerine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekte ve bu bağlamda içerik üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu